אביזרים וציוד לאופנועים וקטנועים

כל רוכב ורוכבת יודעים: ציוד ואבזור מקצועיים לאופנועים יכול להציל ממוות, ממש ככה. בין אם אתם רוכבים על אופנוע ספורט, קטנוע או כלי מסוג אחר, אתם צריכים להיות ממוגנים. וזו הסיבה לכך שסקרנו ובדקנו מספר יבואנים לאיבזור וציוד לאופנועים. בואו נכיר את התחום לעומק יותר. 

בין אם צריך לרכוש קסדה לאופנוע או ציוד ואבזור לקטנועים מסוג אחר, עושים זאת רק לאחר סקר שוק ובדיקות מקיפות. מאחר שכל רוכב ורוכבת מודעים לכך שהבטיחות היא במקום הראשון, אף אחד מהרוכבים לא יהיה מוכן להתפשר על איכות הציוד והאבזור שלהם. יאללה, נדבר על ציוד לאופנועים, אבזור לקטנועים ומה שבין לבין. 

יבואן מומלץ בתל אביב לציוד ואביזרים לאופנועים  

אתם מוזמנים להכיר את כל הציוד והאבזור שלכם תחת קורת גג אחת, קורת הגג של חנות הממוקמת ברחוב הסדנא 18, תל אביב. אנו רוצים שתכירו את חברת סופר בייק (SUPER BIKE), היבואנית הבלעדית של קסדות לאופנועים KYT וציוד לאופנועים. 

כשמדברים על אביזרים לאופנועים וקטנועים, אוטומטית עולים בראש סוגים שונים של ציוד ואבזור. אבל בין אם רוכשים ציוד כזה או אחר, חשוב קודם כל לקחת בחשבון את נושא הנוחות. למשל, אם תרכשו קסדה לאופנוע, אתם תצטרכו לוודא שהיא נוחה במקומות הנכונים. כפועל יוצא מהנוחות שלכם בזמן הרכיבה, אתם תרכבו כנראה באופן בטוח ורגוע יותר. 

ציוד לאופנועים מקצועי ובאיכויות גבוהות עשוי להציל חיים 

כל אחד מאיתנו היה מעדיף ציוד לאופנועים מהאיכויות הגבוהות ביותר, ולו רק בגלל שהאיכות בסופו של דבר מעידה על משהו. היא מעידה על שם מותג, על ציוד אופנוע שמיוצר תחת תקני הבטיחות הכי נוקשים. ואם אתם לא מוכנים להתפשר על הבטיחות שלכם במהלך הרכיבה, אתם לא היחידים. 

רבים וחכמים כמוכם אינם מתפשרים על נושא הבטיחות. לא צריך להיות צרכן חכם כדי להתעקש על אביזרים לקטנועים ואופנועים באיכויות גבוהות. צריך פשוט להבין עד כמה ציוד מקצועי לאופנועים חשוב בזמן תאונת דרכים, חלילה. 

התאמה בין צרכי הרכיבה לציוד האופנוע 

אומרים שאין אופנוען שלא מחליק לפחות פעם אחת בקריירת הרכיבה שלו. בעוד שבחלק גדול מהמקרים החלקות נגמרות בנס, בחלק אחר מהמקרים הציוד הוא מה שעשוי יהיה להציל את חיי הרוכב. למשל, כשאתם רוכשים מעיל רכיבה לאופנוע, יהיה חשוב לוודא כי המעיל תואם את צרכי הרכיבה שלכם. 

מתכננים רכיבה ספורטיבית על כלי עוצמתי? אין ספק שיהיה חשוב להשקיע במעיל הרכיבה שלכם, כמו כן במגפי הרכיבה, בקסדה ועוד. את כל אלו תוכלו למצוא בחנות סופרבייק (SUPERBIKE) – ציוד מקצועי לאופנועים ואביזרים לקטנועים. 

 

מה נמצא בחנות סופר בייק (SUPER BIKE)

בחנות סופר-בייק תמצאו את כל מה שאתם צריכים בכדי לרכב בראש שקט. למעשה, ניתן גם לרכוש מוצרים אונליין דרך החנות, מה שמקל משמעותית על תהליך הרכישה. מאחר שבעולם הציוד לאופנועים צריך למדוד פריטים, חברת סופר בייק עונה גם על הצורך הזה.
באתר יש מגוון קסדות מלאות, קסדות נפתחות, קסדות 3/4, קסדות שטח, אגזוזים לאופנועים, שיפורים ותוספים, מראות, איתותים ועוד מגוון אביזרים לאופנוע וציוד לרוכב.

אם תזמינו קסדה, מעיל, מגפי רכיבה או כל פריט שמצריך מדידה, אתם תקבלו מידות שונות למדידת הציוד. תמדדו, קחו את הזמן בבית ותחליטו איזה ציוד מתאים לכם. באופן זה, תוכלו להחזיר את מה שלא תואם את מידותיכם. כמובן שחשוב להדגיש, אין אפשרות לרכב עם הציוד במשך תקופה ואז להחליט שאתם מחזירים אותו. הציוד נשלח אליכם למדידה בלבד. לאחר מדידה, חברת סופר בייק תוציא אליכם שליח שיאסוף ממכם את הציוד שאינו תואם את מידתכם.   

Comments

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a comment